Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Web Yazılım

BİZ;

Dijital çağda doğmuş, yeni nesil bir iletişim ajansıyız. Geleneksel ve dijital bütün iletişim yöntemlerini kullanır, entegre iletişim yaparız.

Teknik Keşif

Durumu ve Hedefleri Değerlendirme

Mevcut ortamınızı ve teknolojinizi değerlendirerek, paydaşlarınız ve teknoloji potansiyel müşterinizle konuşarak başlıyoruz. Amacımız iş ihtiyaçlarınızı anlamak ve bunların teknoloji gereksinimlerinizi nasıl bilgilendirdiğini öğrenmektir.

Bilgi Mimarisi

Web Sitesi
Çözümü Sunmak

Projenizin ihtiyaç duyacağını bildiğimiz özellikleri erkenden planlamaya başlarız, böylece gelişimi uygun şekilde kavrayabiliriz. Ayrıca projenizin üzerine kurulacağı yaratıcı içerikleri oluşturarak web sitesinizi planlar ve tasarlarız.

Planlama

Çalışan Teknoloji
Stratejisi Oluşturma

Pio Reklam Ajansı, deneyimli teknoloji ekibi web sitenizi yeniden oluşturmanıza yardımcı olur ve sahip olduğunuz araçlarla çözüm bulmanıza yardımcı olarak mevcut ve gelecek ihtiyaçlarla stratejik profesyonel iş ortaklarınız gibi hareket ederler.

UI-UX

Güçlü Arayüz ve
Kullanıcı Deneyimi

Yazılım ekibimiz PHP, .Net, Java, HTML 5, CSS ve Javascript dahil olmak üzere tüm modern web geliştirme dillerinde akıcıdırlar. Çözüm ortaklarımızla, çeşitli CMS seçenekleri üzerine birçok uzmanlığa sahibiz.

Pio'da

Web Siteniz
Markanızı Temsil Eder.

Web sitesi ihtiyaçlarınıza
gerçek bir ilgi

Titiz Proje Yönetimi

Web sitesi ajansınız zaman ve bütçeyi olduğu kadar iş kalitesini de yönetmelidir. Pio projeyi raylar üzerinde tutmak ve olasılık sınırlarını zorlamak için araçlara, deneyime ve beceriye sahiptir.

Doğru Ortaklık Yelpazesi

Genişlik ve derinliğin birleşimi önemlidir. Teknoloji platformları farklı güçlere ve yeteneklere sahiptirler ve platforma özgü uzmanlık oldukça önemlidir.

Soruları Cevapladılar

En iyi İYS (İçerik Yönetim Sistemi) platformları ve iyi bir proje yönetim süreci üzerine gelişen 15+ yılı aşkın tecrübesi ile Pio çok çeşitli endüstrilerde yüksek performanslı siteler kurabilir.

Dahası da var...

Web Sitenizin Bitiminde
Asla Geri Çekilmiyoruz.

Sizinle İYS (İçerik Yönetim Sistemi) boyunca birlikte yürüyoruz, nasıl kullanılacağını (ve nasıl kullanılmayacağını) gösteriyoruz ve web sitesine dokunan herkesin onu yönetmek konusunda rahat olduğundan emin oluyoruz. Lansman günü kutlama ve kullanıcılarınıza ve işinize daha fazla değer katan geliştirmeleri planlamaya başlama zamanıdır.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.