Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Web Sitesi

Biz;

Kullanıcıların ihtiyaçlarına aralıksız odaklanma ile markaları büyüten ve kitleleri harekete geçiren siteler tasarlıyoruz.

Strateji

İşinizi İfade Eden Bir Site Tasavvur Edin

Pio, strateji sırasında, deneyimli bir web sitesi araştırması yapmak, zorlukları ve fırsatları belirlemek ve önerilerde bulunmak için kullanıcı deneyimi tasarımcıları ve içerik uzmanlarıyla işbirliği yapar.

Tasarım

Web Sitesini
Hayata Geçirmek

Bir keşifle başlıyoruz; tamamen duyarlı bir tasarım tartışılmaz olduğundan masaüstü, mobil ve tablet için ayrı ayrı tasarım yaparak her bir cihaz için her öğeyi ve etkileşimi optimize ederiz.

Planlama

Keşfetme ve
Kullanıcı Araştırması

Planlamada, bilgi mimarlarımız ve kullanıcı deneyimi tasarımcılarımız web siteniz için bir taslağa dönüştürür. Planlama aynı zamanda sitenin teknik gereksinimlerini ve özelliklerini belirlediğimiz yerdir.

SEO

İlgi Düzeyini ve Erişimi
Üst Düzeye Çıkarma

Site haritaları, şablonlar, kopya ve hatta tasarım öğeleri keşfedilebilir, uygun ve en iyi SEO uygulamalarını takip ettiklerinden emin olmak için dikkatlice gözden geçirilir. Bu nedenle, tasarladığımız her web sitesinde SEO ön plandadır.

Bize Göre

Harika Bir Web Sitesi
İş Büyütmenin Motoru Olabilir.

Daha iyi dönüşüm sağlayan bir web sitesi nasıl oluşturulur?

Kullanıcılar İçin Tasarım

Site kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak önceliğimizdir. Müşterilerimizin neye ihtiyacı olduklarını keşfetmek için her daim birlikte çalışırız. Kullanıcı merkezli bir ajans olarak, bu ilke oluşturduğumuz her şeyin temelidir.

Bir Amaca Bağlı Tasarım

Harika bir web sitesi güzellik ve zekaya sahiptir. Doğal olarak, iyi görünmelidir. Ancak en önemli hedeflerin, dönüşüm noktalarının ve web sitesinin bu hedeflere doğru olan yolculuğunda kullanıcıları nasıl destekleyeceğinin net bir görünüm ile oluşturulması gerekir.

Keşfedilebilirlik İçin Tasarım

Bir site insanların bulabileceği şekilde tasarlanmalıdır ve bu arama motorlarında görünürlük ile başlar. İyi bir site teknik olarak optimize edilmeli ve kullanıcıların ayaklarının yere basması için ilgi çekici şekilde oluşturulmalıdır.

Dahası da var...

Web tasarım, sıkı çalışmanın işe yaramaya başladığı bir yerdir.

İlk anahtar, site sayfalarının yapısını ve hiyerarşisini gösteren bir site haritasıdır. Sonra şablonlar geliyor, konseptlerimizi test etmek ve geliştirmek adına kullanıcılarımızın önüne getirme konusunda tutkuluyuz.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.