Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Teknolojimiz

Markanız İçin

Gereksinimleriniz kullanıcı hikâyelerine ayrılır ve bir iş gereksinim belgesine düzenlenir.

Bilgi Toplama

Değerlendirme
ve Planlama

Bizim işimiz, işletme hedeflerinizi desteklemek için en iyi teknoloji seçmektir. Bu süreç, şu anda kullandığınız teknolojiye, hangi çözümleri yeniden değerlendirdiğinize ve yeni çözümün hangi işi karşılaması gerekeceğine derinlemesine bir dalış ile başlar.

Değerlendirme

Bilinçli Bir
Öneri Yapmak

Fonksiyonel gereksinimleri her bir çözümün ne yapmanız gerektiğini ne kadar iyi yapacağı olduğu kadar, fonksiyonel olmayan güvenlik, kullanılabilirlik, performans, ölçeklenebilirlik ve elbette maliyet gibi gereksinimleri de değerlendiririz.

Danışmanlık

İhtiyaç Listesini
Oluştururuz

Değerlendirme yapmak adına kısa bir teknoloji listesi oluşturuyoruz. Potansiyel satıcılar listesini aldıktan sonra, iş gereksinimlerinizin her birini nasıl ele alabilecekleri hakkında bilgi toplayarak onları dikkatli bir inceleme sürecinden geçiririz.

Karar Dokümanı

Kusursuz Uygulama
İçin Planlama

Yeni dijital ekosistemimizi planladıktan sonra, çözüm mimarlarımız bir Mimari Karar Dokümanını bir araya getirir. Bu, entegrasyon temas noktalarını gösteren ve uygulama stratejisini ortaya koyan sistem manzarasını düzenler.

Pio'da

Teknoloji stratejisi
iş stratejisinden ayrılmaz.

Erken stratejik kararlar bir teknoloji projesini başarıya ulaştırabilir veya batırabilir.

Gereksinimleri Dikkatle Toplama

Uzmanlarınız konuşmaya başlamadan önce dinliyor var olan teknoloji yığınınızı ve içeride ve dışarıda yeni gereksinimlerinizi anlamak için zaman ayırmak olmalıdırlar.

Teknolojik Agnostisizm

Geniş bir teknoloji yelpazesini önerebilecek ve oluşturabilecek bir ortak sizi bir şeye zorlamayacak çünkü bilmek için oldukları olan birini istersiniz.

Net İletişim

İster BT uzmanı olun isterseniz de teknoloji acemisi, teknoloji ortağınız sağlam stratejik kararlar almanız için sizi bilgi ile güçlendirmelidir.

Teknoloji Uzmanlığı

Her zaman olduğundan
daha önemlidir.

Pio, tecrübe çözümlerini akıllıca tasarlama ve hızlı bir şekilde geliştirmede mükemmeldir. Özel bir çerçeve uygulamak; çözüm mimarlarımız iş verimini, kullanıcı deneyimini ve iş ihtiyacını sarsılmaz bir odaklanma ile tanımlar ve optimal çözümler yaratır.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.