Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Tanıtım Filmi

Markanız İçin

Tanıtım filmi çekimi hizmetimizde başarılı sonuçlar almak için tecrübemizden ve istatistiki verilerden faydalanırız.

Keşfetme

Marka Hikayenize Odaklanıyoruz

Satışa odaklı hazırlanan tanıtım filmi yayınlanması sırasında SEO çalışmalarından faydalanılır ve yayınlanmasının ardından kısa sürede yoğun ilgiyle karşılaşır. Videolarınızın tanıtımı için tarafımıza başvuruda bulunduğunuz ürüne de gösterilecek olup yoğun talep artışına hazırlıklı olmanızı sizlere öneririz.

Tasarım

Kurumunuzun
Prestijini Artırırız

Kaliteli şekilde kurgulanmış ve özenle hazırlanmış bir kurumsal video tanıtımı, kurumunuzun prestijini artırır. Reklam ve pazarlama alanının öncü içerikleri haline gelen videolar, markanızın etkisini ve gücünü artırmak için uygulanacak en ideal yöntemdir.

Araştırma

Kurumunuzu Görsel
İletişimle Tanıtıyoruz

Değişen dünya ve teknoloji ile hepsi mümkün! Kurumsal video tanıtımları, pazarlama alanındaki iş yükünüzü önemli ölçüde azaltır. Çünkü toplantılarda, kataloglarda ve diğer tüm tanıtımlarda ilettiğiniz mesajı çok daha hızlı bir şekilde ulaştırır.

Strateji

Video Pazarlama
Stratejileri

Videolarınızın içeriğini belirledikten sonra bir zamanlama ayarlayın. Videoları eşit aralıklarla yayınlayın, büyük bir ürün lansmanına veya etkinliğine öncülük etmek için onları zamanlayın. Markanızı, bu büyük tarihten sonra müşterilerinin zihninde taze tutabilen yeni video kampanyaları oluşturmaya devam edin.

Pio'da

Eğlenceli içerikler
kullanıyoruz.

Markanıza değer katıyoruz.

Fabrika Tanıtımları

Fabrikanızdaki üretim faaliyetlerini ilk adımından son adımına kadar havadan, içerden ve dışardan profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile kayda alırız. Tanıtım metnini yazar, seslendirmesini yapar ve muhteşem bir kurgunun ardından size teslim ederiz.

Etkinlik Tanıtımları

Firmanızın düzenlediği her türlü etkinlik ve organizasyon deneyimli ekibimiz tarafından titizlikle kayıt altına alınır ve özenle kurgulanır.

Ürün Tanıtım Çekimleri

Ürün tanıtım filmi, bir sektörde kullanılan materyalin özelliklerini ve işlevlerini anlatmak için çekilen kısa süreli videolardır. Kendi stüdyomuzda ister anlatıcılı ister animasyonlu ürün tanıtım filmleri hazırlar sizlere sunarız.

Yaratıcı Ekibimizle,

Dijital dünyanın büyülü ve renkli dünyasından ilham alıyoruz.

Sizlere hazırladığımız akılda kalıcı ve eğlenceli videolar size yeni müşteriler olarak geri dönecek, reklamlarınız siz hiçbir şey yapmadan sosyal medyada hızla paylaşılarak firmanızın ve ürünlerinizin daha çok takibe alınmasına neden olacaktır.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.