Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Yönetim

Markanız İçin

Harekete geçirilebilir ön görülerimiz ve yaratıcı hikaye anlatımımızla sosyal medyanızı yönetebiliriz.

Veri Toplama + Analiz

Gerçekleri Ortaya Çıkarmak

Birinci taraf veriler, önceki kampanya performansı, rakip araştırması, müşteri röportajları, anketler ve daha pek çok mevcut kaynaktan veri çekerek kitlenizi öğrenir, zorlukları belirler ve fikirleri formüle etmeye başlarız.

Strateji Geliştirme

Sanat Ve Bilimi
Harmanlama

Mükemmel pazarlama stetejistlerimiz bunları ve daha fazlasını yapar. Stratejiniz markanızın karşılaştığı zorlukları teşhis eden, çözümümüzün temelini oluşturan bilgileri belirleyen ve bir yol haritası sağlayan bir sunumun içinde ayrıştırılmıştır.

Kitle + Rakip Araştırması

Piyasanızın
Derinlerine İnmek

Kapsamlı kitle araştırması sayesinde kitlelerin karşılaştıkları sorunların neler olduğunu ve nelere işaret ettiklerini keşfediyoruz, bu şekilde onlarla bağlantı kurabilir ve kalıcı bir izlenim bırakabiliriz. Diğer taraftan rakipleriniz de aynı müşteriler için iştahlıdır.

Yaratıcı İnanç

Kitlenizi Markanıza
Bağlama

Bir kitleyi çekmek, onların zorluklarını ve ihtiyaçlarını anlamanızı gerektirir. Stratejimiz uygulamaya hazır olduğunuzda, uygulama konusunda da size yardımcı olabiliriz. Stratejimiz bizi hangi yöne götürürse götürsün, uygulama için araçlara ve uzmanlığa sahibiz.

Sosyal Medya

Yönetimi stratejik bir
ekip gerektirir.

Güçlü bir pazarlama
stratejisi ortağı:

Pragmatik Bir Yaklaşım Baz Alır

Kuruluşunuza veya müşterilerinize uymayan gerçek dışı stratejiler sonuçsuz kalmanıza neden olur. Ajansınız markanız için neyin iyi olduğunu keşfederek, bir sonraki ürününüz için fırsatları ortaya çıkarabilir.

Müşterilerinizi Anlar

Stratejistleriniz ideal müşterinin her nüansını motivasyonlarını, davranışlarını, kararlarını takıntı haline getirmelidir.

İzler ve Optimize Eder

Bir stratejiye sahip olmak önemlidir ama stratejiyi ne zamana ayarlayacağınızı bilmekte önemlidir. Ajansınız pazarlama stratejinizi verilere göre geliştirmiyorsa, büyük ihtimalle zaman ve kaynak israfına uğramış olursunuz.

Günümüzde

Bu gürültüde ses duymak
her zamankinden daha zor

Dönüşüm odaklı markaların bile kendilerini metalaşmaya ve bozulmaya karşı korumak için sadık bir kitle oluşturup tutmayı düşünmeleri gerekir. Bu tür bir marka oluşturmak için bir hikayeye ihtiyacınız vardır.

Contacts

Quieres saber más sobre nosotros?

Phone
Ph: +3.431.705.5448

Email
hola@colabriothemes.com

Direction
Gran Via de les Corts
Catalanes, 461,
08015 Barcelona

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.