Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

İçerik

Günümüzde

Başarılı sosyal tanıtım ve dijital halkla ilişkiler büyük bir değer katabilir.

Araştırma

Gerçeklere Derin
Bir Dalış

Hedef kitlenizi, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını tanıyarak başlıyoruz. Rakiplerinizin oluşturduğu içeriği inceleriz. Sizi tanımak için zaman ayırırız, nasıl çalıştığınızı ve mümkün olan en iyi içeriği üretmek için hangi bilgileri kullanabileceğimizi anlamak isteriz.

Metin Yazarlığı

Yazmaya
Başlamak

Deneyimli metin yazarlarımız, benzersiz marka sesinizi ve bakış açınızı uygulayarak ilgi çekici içerikler oluştururlar. Ekibimiz içeriğinizin kitlenin dikkatini çekmesini ve olağanüstü görsellerle tutmasını sağlamak için tasarımcılar ile yakından çalışır.

Fikir

Bilgilendirme ve
İlham Alma

İşletmenizi ve hedeflerinizi anladıktan sonra, kitlenize değer katacak ve hayatlarını daha iyi hale getirecek iş ile ilgili fikirler bulmanın zamanı gelmiştir. Bazı kazananlarla karşılaştığımızda ise onları geri bildirim için size sunarız. En iyi içerikle öne çıkmak için hazırlanırız.

Lansman

Çalışmalarımıza
Dikkat Çekmek

İçeriğinizi başlatmak işin sonu değildir. Aşırı içerik çağında, içerik tanıtım stratejiniz içerik oluşturma stratejiniz kadar iyi olmalıdır. Sahip olunan, kazanılan ve satın alınan taktiklerin tümü içerik tanıtımında yerini alır.

Pio'da

Satışa Giden Yolu Pürüzsüzleştirmek
İçin Güçlü Hikaye Kullanırız.

İçerik pazarlamacısında nelere dikkat edilmelidir?

İşbirliği

Güçlü içerik pazarlaması yazma becerisini ve iş bilgisini birleştirir. İçerik pazarlaması ajansınız ekibinizin uzmanlığını ortaya çıkarabilmeli ve ilgi çekici bir şekilde çerçeveleyebilmelidir.

Veri

İçeriğin siz onu dışarı çıkartana kadar nasıl performans göstereceğini bilmezsiniz ama pazarlama iş ortağınız bunu yaparken verilerden öğrenmeye hazır olmalıdır.

Amplifikasyon

Böylesine yoğun bir dünyada, içeriğin görülmesi için teşvik edilmesi gerekir. Sesinizin duyulması için içerik oluşturucularınızın arkasında alan yaratmak adına pazarlama refleksiniz olmalıdır.

Dahası da var...

İçeriğin Sizin İçin Çalışmasını Sağlarız.

Mükemmel içerik pazarlaması neredeyse haksızlıktır. Size nitelikli alıcılar getirir, marka yükselirken dönüşümleri artırmaya yardımcı olur ve yıllarca değer sunmaya devam eder. Diğer taraftan kalabalık bir dijital ajanda da her içerik tam potansiyeline ulaşamaz.

Contacts

Quieres saber más sobre nosotros?

Phone
Ph: +3.431.705.5448

Email
hola@colabriothemes.com

Direction
Gran Via de les Corts
Catalanes, 461,
08015 Barcelona

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.