Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Danışmanlık

Markanız İçin

Organik stratejimizin bir parçası olarak, her kanal için bir içerik takvimi oluşturuyoruz.

Araştırma

Neleri Önemsediğinizi
Keşfetme

Müşterilerinizi neyin yönlendirdiğini bilmek için onları kişisel düzeyde tanımanız gerekir. Kitlenizin demografik özelliklerinin arkasına bakarız ve müşterinizin yaşam tarzına, tutumlarına ve ilgi alanlarına ilişkin bilgi alırız.

İçerik Yaratma

Kitle Katılımını
Teşvik Etme

İçerik hala dijitalin kralıdır ve hiçbir yerde sosyal medyada olduğundan daha belirgin değildir. Takipçilerinizin ilgisini çekmek kitlenizin yanıt verdiği içerik türlerini ve en fazla etkiye sahip olacağı kanalları tavsiye etmek için kullanırız.

Optimizasyon

Sizin İçin Doğru
Pazarları Seçme

İster ilk kez sosyal medyaya lanse olun isterseniz de müşteriler için deneyimi artırın, ekibimiz şirket sayfalarınızı yeni marka bilinci oluşturma, ayrıntılar, harekete geçirici mesajlar ve daha fazlası ile optimize etmenizi sağlar.

Organik Sosyal Medya

Kendini Adamış Bir
Kitle Oluşturmak

Geniş çaplı erişim çoğunlukla ücret koşullu teklif haline gelsede, organik sosyal medya müşterilerin gereken titizliğinin ve kilit bir iletişim noktasının parçasıdır. Akıllı işletmeler bunu görmezden gelmez.

Pio'da

Verilerin Kitlenizi Saptamasına
Yardımcı Oluyoruz.

Sosyal medyanın zorluğu ve fırsatı

Çok Kanallı Pazarlama Deneyimi

Bugünün ikonik marka sembolleri statülerinden keyif alırlar çünkü anlar, duygular ve tutumlar ile anlık bir ilişkiye sahiptirler.

İçerik Geliştirme Kapasitesi

İçerik; insanların işletmenizle ilgilenmesini sağlar. Ancak, içerik müşterilerinizde yankı yaratmazsa veya doğru platformda yer almazsa kitleniz bilgi ve eğlence için başka bir yere gidecektir.

Veriye Dayalı Karar Verme

İşler iyi gittiğinde, veriler işinizi doğru yolda tutar. Diğer taraftan veriler işletmenizi yeni bir yöne yönlendirirse, yalnızca hızlı bir şekilde ayarlama yapabilenler bir markanın kaybolmasını önler.

Ayrıca

Veriler Kitlenize ve İçeriğinize İlişkin Bilgiler Verir.

Sosyal medyada çok fazla değişiklik olur ve hepsi çok hızlıdır. Algoritmalar güncelleniyor, kullanıcılar platformları değiştiriyor ve yeni özellikler ortaya çıkar bu da insanlara ulaşmayı ve sadık bir takip oluşturmayı zorlaştırıyor. Diğer taraftan bu sosyal bir dünya ve işletmeler buna ayak uydurmalıdır.

Contacts

Quieres saber más sobre nosotros?

Phone
Ph: +3.431.705.5448

Email
hola@colabriothemes.com

Direction
Gran Via de les Corts
Catalanes, 461,
08015 Barcelona

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.