Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Mobil Uygulama

Markanız İçin

Mobil uygulamalar oluşturmak için teknik yetenekler sunmak ve bunları sürdürmek önemlidir.

Teknik Keşif

Mobil Uygulamanın
Gereksinimleri

İlk adımımız Mobil Uygulamanız için neye ihtiyacınız olduğunu ve bilgiyi nereden çekeceğini belirlemektir, böylece uygulamanın tamamlanmasını sağlayabiliriz. Eğer uygulamanızı biz tasarlıyorsak, teknik keşif projenin strateji aşamasında bir bütün olarak yapılır

Kalite Güvencesi

Son Hataları
Yok Etmek

Hedef kitlenizin seveceği ve kullanacağı özellikleri içeren Agile Ux (Geliştirme Metodolojisi) ile çalışmayı tercih ediyoruz. Bu evre projenizin sorunsuz çalışması için atanan teknik proje yöneticisi tarafından yönetilir.

Planlama

Başarı İçin
Hazırlanma

Mobil uygulamanızın ihtiyaç duyacağı özelliklerin yanı sıra eğer veriyi yazmaya ve geri okumaya ihtiyaç duyacaksa veri bütünleşmesini de planlıyoruz. İhtiyaç ve gereksinimlerinize bağlı olarak, Hem Android hem de iOS’a uygun sistemi ayarlayabilir veya ayrı ayrı geliştirebiliriz.

Uygulama

Kurum içi & Kurum Dışı Konumlandırma

Gelişim devam ederken, KG hali hazırda başlamış oluyor. Bu oluşturduğumuz mobil uygulamayı sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, böylece planlandığı gibi bir uygulama olduğundan emin oluyoruz.

Pio

Basit Mobil Uygulamaların
Arkasındaki Muhteşem Ekiple Çalışıyor

Rakiplerinize Üstünlük
Sağlamak Elinizde

Açık İletişim

Mobil Uygulamaya başlamadan önce, ajansınız gerçekten bir mobil uygulamaya ihtiyacınız olup olmadığı üzerine dürüst bir değerlendirme yapmalıdır.

Agile Yaklaşımı

Agile iki sebepten ötürü önemlidir. Birincisi, tüketiciler uygulamaların düzenli olarak güncellenmesini ve geliştirilmesini ister. İkincisi, her özelliği ve değişimi bir defa da inşa ederseniz piyasa için geç kalırsınız.

Deneyime Dayalı Proje Yönetimi

Bir mobil uygulama geliştirmek teknik bir çabanın yanı sıra yönetimsel bir zorluktur. Ajansınızın projenin verimli bir şekilde ilerlemesini sağlamak için deneyime ve sürece ihtiyacı vardır. 15+ dayanan tecrübesiyle Pio süreci esnek, zaman içinde test edilmiş ve her türlü mobil uygulamayı teslim edilebilirdir.

Müşterilerimiz İçin,

Deneyime Dayalı
Proje Yönetimi

Mobil Uygulama tasarlamak en büyük işletme için bile zor bir iştir, geliştirme ve teknik bir çabanın yanı sıra yönetimsel bir zorluktur. Ajansınızın projenin verimli bir şekilde ilerlemesini sağlamak için deneyime ve sürece ihtiyacı vardır.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.