Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Mikro Site

Markanız İçin

Markaları tanımlayan ve dikkatleri üzerine çeken logolar yaratmak için modern tasarım ve derin araştırmayı birleştirmek.

Keşfetme

Muhteşem Logolar Nasıl Oluşur?

Yeni bir logo yaratmak markalar için kristalleşen bir andır. Sürecimiz kaynaklar ve müşteri ile başlar. Marka durumu hakkındaki samimi konuşmalar, marka kimliğini yansıtan logolar yaratmanın ayrılmaz bir parçasıdır.

Tasarım

Bir Markanın Kalbini Oluşturmak

ilham ve müşteri geri dönütü üzerinde harekete geçmek için bir araya gelirler. Bizim için heyecanlı olduğu kadar sizin içinde heyecanlı olan bu aşamada araştırma gövdemizi logoya aktarıyoruz.

Araştırma

Sanatsal Bir
Başlangıç

Araştırmadan elde ettiğimiz temalar ekibimizin tasarım ve logo ilhamı için bir dizi bilgiyi elde etmesine izin veriyor. En erken çizimlerimizden önce bile trendleri görerek, rakipleri çalışarak ve hedef kitleyi tanımlayarak içerikler oluştururuz.

Uygulama

Kurum içi & Kurum Dışı Konumlandırma

Logo tasarımı bir defa onaylandığında, ekibimiz görsel kimliğin her yerde tutarlı olmasını sağlamak adına temel kullanım durumlarını saptamaya ve çeşitli dijital durumlara uyum sağlayacak yaratıcı varlıklar oluşturmaya hazırdır.

Pio'da

Müşteriler Asla Logo Tasarım
Sürecinin Dışında Bırakılmamaktadır.

Marka Hikayenizi Anlatmak İçin Bir Strateji

Günümüzün Markaları

Bugünün ikonik marka sembolleri statülerinden keyif alırlar çünkü anlar, duygular ve tutumlar ile anlık bir ilişkiye sahiptirler.

Bu Şekilde Başlamadılar

Tüketicinin zihninde bu yeri kazandılar. Bir kitle ile böyle bir bağı oluşturmak için markanız dinlemek ve öğrenmek için zaman ayırmalıdır.

Soruları Cevapladılar

Bu süreç olduğunuz veya 5-10 yıl içerisinde tamamıyla olmak istediğiniz marka hakkında birçok soruya açılmaktadır. İşte bu logo tasarım sürecimizin her defasında araştırma ile başlamasının sebebidir.

Dahası da var...

Birçok Markanın
Yolculuğuna Eşlik Ediyoruz.

Biz göreve net hedefler ve sağlam bir el ile yaklaşıyoruz. Sürecimiz araştırma, yinelemeli tasarım ve yıllar boyunca neredeyse her endüstride uygulamalı marka oluşturma işleri tarafından bilgi sahibi olmamıza dayanmaktadır.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.