Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Marka Stratejisi

Pio'da

Markaların ileriye doğru yollarını bulmalarına yardımcı oluyoruz.

Dinleme

Gerekli Bilgileri
Toplama

Biz, bir dizi kritik paydaş görüşmesi için sizinle toplantı yaparak işe başlıyoruz. Burada güçlü yönler, zayıf yönler ve markanızın amacı üzerine konuşuruz, gelecek için bir vizyon ayarlaması yapar ve projenin geri kalanı için amaç ve hedeflerimizi belirleriz.

Kitle Araştırması

Gelecekteki
Takipçileriniz

Kitleniz ile insani bir dokunuşla konuşmaya yardımcı olması için kişiler markanızın başvuracağı farklı türden insanların bir görünümünü ve markanızın onlarla nasıl iletişimi geçeceğini oluşturan temsili kullanıcı profilleri oluşturuyoruz.

Rakip Analizi

Neye Karşı
Olduğunu Bilmek

Rakiplerinizin kendilerini nasıl sunduğunu ve müşterileri nasıl çektiğini çalışarak, işgal edilen marka alanı ile birlikte markanızın faydalanabileceği boşluğu tanımlıyoruz. Direkt rakiplerin ötesinde, esinlenme için diğer endüstrilere de bakıyoruz.

Bilgi ve Konsept

Araştırmayı
Toparlamak

Teslim edilebilir stratejimiz önerilerimizi sezgisel ve dört aşamalı bir yapı halinde organize eder. Birinci aşama, bilgi, öğrendiklerimizi ve öğrendiklerimizin projemizin kalanını nasıl bilgilendireceğini tasarlar.

Markanız

Birçok parçanın birleşimidir.

Kalabalık bir dünya için göze çarpan markalar oluşturuyoruz.

Doğal İşbirlikçi

Marka uzmanları bunu anlarlar. Onlar, yapılan tavsiyelerin gerçek deneyimlere dayandığından emin olmak için reklam öğelerini, pazarlamacıları, analistleri ve daha fazlasını arayıp bulurlar.

Sonuçlara Odaklanan

Markalar görülmek için var olurlar. Etkin stratejistler hareketlendirme için heyecan verici fırsatları bulurlar, ekibinize markalaşma tavsiyeleri üzerinde uygulamak için araçlar verirler.

Markalaştırma Sürecimiz

Markanız işinizin arkasındaki birleştirici güçtür. Onu oluşturmak yaratıcı bir kalp ve stratejik bir beyin gerektirir. Ekibimiz amaçları belirlemek, bilgi toplamak ve markalaşma yol haritalarını çizmek için müşterilerimiz ile uygulamalı bir şekilde çalışır.

Daima

Sözel kimlik birçok parçanın toplamıdır.

Vizyon, ton, değerler, misyon, ses ve daha fazlası. Kimliğinizi oluşturmak adına, strateji ve metin yazarlığı uzmanlarımız deneyimlerini ve bilgilerini sunmak için bir araya gelirler.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.