Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Marka Kimliği

Marka Kimliği

Yaratıcılık ve strateji dikkat çeken markalar kurmak için bir araya gelir.

Keşif ve Araştırma

Anlatıyı Ortaya
Çıkarmak

Keşif esnasında öğrendiklerimizi ele alarak, markalaşma ve içerik ekiplerimiz vizyonunuzu, misyonunuzu, konumunuzu ve vaatlerinizi yazarak, işletmenizin arkasındaki anlatıyı tanımlamaya ve geliştirmeye yardımcı olur.

Görsel Kimlik

Görünüm ve His Üzerine Odaklanma

Birlikte güzel görünen ve ideal tonu yakalayan bir marka renk paleti seçmenize yardımcı olabiliriz. Özel ikonografi yaratabilir, fotoğraf yönü ayarlayabilir veya daha başka marka tanımlayıcı görsel unsurlar oluşturabiliriz.

Sözlü Kimlik

Sesinizi
Bulmak

İçerik ekibimiz markanızın kimliğini oluşturmaya yardımcı olmak için hazırdır. Sıklıkla yeni bir ürün veya hizmet teklifi veya markanın kendisini isimlendirmede yardımcı oluruz. Unutmayın! tutarlı ve farklı bir marka sesi kimliğinizin temel bir parçasıdır

Uygulama

Hayata
Döndürmek

PİO Reklam Ajansı markanızın ihtiyaçlarını uygulama ve sorunsuz bir şekilde uyarlama aşamasına geçmeye hazırdır. Aynı şekilde, pazarlama ekibimiz yeni markanızı müşterilerinizle buluşturmaya hazırdır.

Pio'da

Markalarımızın Kendilerini
Bulmalarına Yardımcı Oluruz.

Kurumsal Kimliğe yaklaşımımız metodolojik olduğu kadar yaratıcıdır

Hikaye Odaklı

Bugünün müşterileri markanızı neyin harekete geçirdiğini bilmeyi ister ve beklerler. İyi bir hikayesi olan ve sizinkini anlatacak teknik beceriye sahip bir marka ajansıyız.

Her Zaman Stratejik

Markalarımızın, kararlarını önsezilere göre değil de araştırma, veri ve en iyi uygulamalara dayandırarak yaklaşımlarımızda stratejik davranırız.

Pazar İçin Hazır Olma

En nihayetinde, yeni bir marka pazarlanmalıdır. Markanızı oluşturan ekibimizin pazarlamayı derinden anladığından, markanızın teori ve uygulamada yankı uyandıracağına emin olabilirsiniz.

Nitelikli Marka Ortağınız...

Markanız İçin Sıradan Bir
Ajansa Güvenmemelisiniz.

Pio Reklam Ajansı olarak markalarımıza başarı için neyin gerekli olduğunu biliyoruz. Görsel kimliğinizi tutarlılık ve özgünlüğün anahtar olduğu web siteleri, reklam ve hatta animasyonu kapsayan herhangi bir kanala doğru genişletebiliriz.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.