Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Kurumsal Kimlik Klavuzu

Klavuzunuz İçin

Marka başarısını güçlendiren varlıkları geliştirmek için yaratıcı tasarım ve stratejik düşünceyi birleştiriyoruz.

Keşfetme

Cezbedici Bir Kılavuz Oluşturma

Tam hizmet sunan bir markalaşma ve pazarlama ajansı olarak, Pio Reklam Ajansı güçlü bir kurumsal kimlik kılavuzu oluşturmanın bir ürüne logo yerleştirmekten daha fazlası olduğunun farkındadır.

Tasarım

Taktiksel Bir Düşünce Yapısı

Markanızın bütünlüğünü korumak oldukça hassas bir adımdır. Pio kurumsal kimlik kılavuzu tasarlarken markanızın vizyonuna, geçmişine, kişiliğine ve değerlerine sadık nasıl kullanılacağına ilişkin süreçleri belirler.

Araştırma

Bütüncü
Bir Bakış

Profesyonel tasarımcılarımız en küçük tasarım detaylarına dikkat ederler, diğer taraftan işinizi oluşturmada marka kılavuzunuzun rolü üzerinde büyük fotoğrafı görme perspektifine de sahiptirler.

Uygulama

Bir Tecrübe
Zenginliği

Logo, logotype, renk paleti ve diğer öğelerin kurumsal kimlik kılavuzu ile markanız için daha verimli hale getirecek, kurum içi ve kurum dışı standartlarınızı oluşturarak yaratıcı süreci marka hiyerarşisiyle tamamlıyoruz.

Pio'da

Ekibimiz Pazarlama
Departmanınıza Katkıda Bulunur.

Doğru ürünlere doğru şekilde uygulanmış yaratıcı ve göz alıcı tasarımlar

Ürünlerinize İlgi Çekmek

Müşteriler binlerce değilse de, yüzlerce ürünü her gün görmeye alışıklar. Pio, her ürüne koyduğunuz ilgi ve kaliteyi görsel olarak ileterek rafta ve online ortamda fark edilmelerini sağlamada yaratıcı dokunuşlar eklemede uzmandır.

İlk İzlenimi Anlamlı Kılmak

Kartvizitler ilk temas anında kendilerini göstererek bilinirliğinize yardımcı olurlar. Her yüz yüze etkileşimin bir etki yaratabilmesi için tasarımcılarımız, logonuzu ve markanızı tercih ettiğiniz çarpıcı özgün formatta uygularlar.

Markanızı Zihninde Tutmak

Ofisiniz, vitrininiz veya bir fuar standınız dahi olsa, fiziksel konumlarınız yüksek etkili markalaşma ile göze çarpmalıdır. Pio, müşterilerin dikkatini çeken ve yeni iş getiren şık, modern tasarımları oluşturmak için 15+ yıllık tecrübesinden yararlanır.

Promosyonlarınızı Yükseltin

Hadi yüzleşelim; insanlar promosyon sever. Bir kahve bardağı, alışveriş çantası, USB Bellek veya tişört doğru ellere geçtiğinde, eşsiz bir pazarlama fırsatı olur. Pio, müşterilerinizin her gün kullandığı ürünlere yüksek kaliteli özel tasarım yapmada yeteneklidirler.

Kimliğinize güvenin

Uygulama İkonlarından
Anlık Bildirimlere Kadar...

Kurumsal Kimlik Kılavuzu paketlemeden kartvizit ve tişört basımına kadar markanızı fark edilebilir hale getirmek ve müşterilerle şirketiniz arasındaki bağı güçlendirmek ile ilgilidir. Müşterilerinizin ellerine hatırı sayılır sadece ilk aşamada göstermeye değer bir markalaşmadan bahsetmiyoruz. Kurumsal Kimlik Kılavuzu oluşturmak iyi bir strateji ve tecrübe gerektirir.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.