Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Kriz Yönetimi

Markanız İçin

Markanız için potansiyel kriz riski taşıyan verileri anında tespit ediyor, durum ve yayılım analizini sizinle paylaşıyoruz.

Keşfetme

Yazım ve
Noktalama Hataları

En basit hatalar olarak yazım hatalarını örnek verebiliriz. Çok masum, kabul edilebilir görünüyor değil mi? Ancak yazım hataları insanların gözüne en çok batan, marka ile dalga geçilmesine neden olan hatalardır.

Tasarım

Paylaşım Sıklığını
Yanlış Ayarlamak

Az yapılan paylaşımlar gibi çok sık yapılan paylaşımlar da takipçi kaybetmenize neden olacaktır. Markanızın çalışma alanına göre doğru bir paylaşım aralığı belirlemeli ve ona mümkün olduğunca sadık kalmalısınız.

Araştırma

Gündemden
Uzak Kalmak

Her gün yeni bir dünyaya uyanıyoruz. Her an başka bir olay yaşanıyor ve bu hıza yetişmek imkansız biliyoruz ancak sosyal medya dünyasında bir süredir devam eden, “trend” dediğimiz konulara markanızın kayıtsız kalmaması gerekir.

Uygulama

Yanlış Hashtag
Kullanmak

Hashtagler sosyal medya hesaplarındaki gönderilerin genel kullanıcı kitlesine ulaşması için kullanılan araçlardır. Markanıza uygun hashtag kullanımı ile sunmak istediğiniz ürünü veya hizmeti öne çıkarabilirsiniz.

Her zaman

Verdiğiniz cevaplarda
şeffaf ve içten olmalısınız.

Marka Hikayenizi Anlatmak İçin Bir Strateji

Günümüzün Markaları

Bugünün ikonik marka sembolleri statülerinden keyif alırlar çünkü anlar, duygular ve tutumlar ile anlık bir ilişkiye sahiptirler.

Bu Şekilde Başlamadılar

Tüketicinin zihninde bu yeri kazandılar. Bir kitle ile böyle bir bağı oluşturmak için markanız dinlemek ve öğrenmek için zaman ayırmalıdır.

Soruları Cevapladılar

Bu süreç olduğunuz veya 5-10 yıl içerisinde tamamıyla olmak istediğiniz marka hakkında birçok soruya açılmaktadır. İşte bu logo tasarım sürecimizin her defasında araştırma ile başlamasının sebebidir.

Dahası da var...

Her markanın sosyal medya
yayın takvimi olmalıdır

Zamanlama her şeydir! Krize zamanında müdahale etmezseniz çığ gibi büyüyüp altından kalkamayacağınız bir hal alacaktır. Gelen herhangi bir olumsuz durum veya mesajı olabildiğince hızlı değerlendirmeye almalı ve çözüm odaklı olarak hızlı bir şekilde kullanıcıya dönüş yapmalısınız.

Contacts

Quieres saber más sobre nosotros?

Phone
Ph: +3.431.705.5448

Email
hola@colabriothemes.com

Direction
Gran Via de les Corts
Catalanes, 461,
08015 Barcelona

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.