Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Gelecek Nesil

Markanız İçin

Güçlü Bir Yeni Nesil Teknoloji Ortağını Ortaya Çıkartan Nedir?

Başlangıç Kitlesi

Piyasa İhtiyaçlarına
İşaret Etmek

Güçlü kullanıcı deneyimi kitlenizi bilmenize bağlıdır. Artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, karışık gerçeklik ve ses özellikli teknolojilerle çözülebilecek iş zorluklarının yanı sıra sonuç olarak ortaya çıkan fırsatları bulmanıza yardımcı olur.

Prototip

Asgari Sevimlilikte
Ürün’e Doğru

Tasarımsal düşüncenin yönünü belirlerken, kapsamlı kullanıcı testlerine tabi tutulan çalışma prototipleri oluşturmak için kıvrak bir süreç kullanıyoruz. Bu sürecin amacı insanların her gün kullanmaya ve eğlenmeye devam edecekleri en az çaba ve masraf ile işlevselliğe sahip olan bir ürün geliştirmektir.

Tasarım Sprintleri

İmkansızı
Mümkün Kılmak

Empati odaklı tecrübeler tasarım sürecinde canlanır. Tasarımsal düşünce odaklı bir yaklaşım ile tasarımcılarımız stratejistleri, tasarımcıları ve ekip üyelerinizi bir araya getirerek 4 günlük sprintlerde sizinle işbirliği yapar.

AG+SG+KG Geliştirme

Sürükleyici Bir
Deneyim Yaratmak

Geliştirme sırasında mühendisler, ürün yöneticileri, kullanıcı ara yüzü tasarımcıları ile  SG aplikasyonları, AG aplikasyonları veya KG deneyimleri hangisini oluşturursak oluşturalım, disiplinler arası ekibimiz dijital ürünleri hızlı bir şekilde geliştirebilir ve ölçeklendirebilir.

Pio'da

Yeni Nesil Teknoloji
Geliştirme Sürecimiz

Tasarım Düşüncesine Empati Odaklı Bir Yaklaşımla Birleştiriyoruz.

Stratejik Bir Zihniyet

Sürükleyici teknolojiler büyümenizi destekleyecekse, bir konseptin gerçek bir ürün pazarına uygun olup olmadığını doğru ve verimli bir şekilde belirleyecek bir ortağa ihtiyacınız vardır.

Hız ve Kıvraklık

Bir iş ortağı kıvrak teslimat için kanıtlanmış süreçlere ihtiyaç duyar, bu da büyük bir zaman ve para yatırımı olmadan “sık hata yapma” ve hızlı bir şekilde uygulanabilir konseptler oluşturmanıza ve ölçeklendirmenize olanak sağlar.

Kitle Empatisi

Etkili bir ortak sadece gerçek müşteri sorunlarını çözmez, bunu insanların motivasyonlarına, arzularına ve hayal kırıklıklarına bağlayacak bir şekilde yapar.

Dahası da var...

Ses Özellikli
Ürün Geliştirme

Ses, sezgisel ve pratik olarak sürtünmesiz deneyimler sunma potansiyeline sahiptir. Yalın yenilik yaklaşımımız, ses özellikli ürünleri hızlı bir şekilde müşterilere kullanmayı öğretmemizi ve bunları tekrar tekrar geliştirmemizi sağlar.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.