Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

E-Ticaret

Markanız İçin

Tecrübeye dayalı tasarım ile unutulmaz pazarlar ve
güçlü satış noktaları oluşturuyoruz.

Strateji

Başarı İçin
Planlamak

Bir strateji oluşturmak tecrübe gerektirir. Araştırmamız tamamlandığında ve ilerleme yolunu belirledikten sonra, bulgularımızı ve önerilerimizi müşterilerimize sunar e-Ticaret web sitenizi tasarlamak için sonraki adımları belirleriz.

Tasarım

Dönüştüren
Deneyimler Yaratma

Tasarım, deneyimin tamamen şekillendiği bir yerdir. Şablonlardan çalışan bir tasarımcı masaüstü, mobil ve tablet için önemli site sayfalarının tam renkli örneklerini oluşturarak stratejik konseptlerimizi hayata geçirir.

Planlama

Vitrininizin
Temelini Oluşturma

Ekibimiz sitenin yapısı ve hiyerarşisi için bir plan oluşturur. Aynı zamanda sitenin geliştirildikten sonra istendiği gibi çalışmasını sağlamak için siteyle ilgili teknik gereksinimlerin ve özelliklerin bir listesini hazırlayarak deneyime dönüşmesini sağlar.

Geliştirme

Yeni Pazarınızı
Oluşturma

Web sitenizi biz geliştiriyorsak ekibimiz formu işlevselliğe dönüştürür, en iyi performansı sağlayan özellikleri ekler. Web sitenizi yürütmek için ekibiniz hazırsa, geliştirme süreci kolaylaştırmak için belirli doneleri ve görsel kılavuzları devreder.

Pio'da

Her Şeyin Mükemmel
Şekilde Çalışmasını Sağlıyoruz.

Alıcıyla etkileşime giren ve kolay alım sunan E-Ticaret siteleri oluşturulmalı

Kitle Öngörüleri

İnsanlar paralarını nerede harcayacakları konusunda tonlarca seçeneğe sahiptir. Yönlendirerek, sorunları çözerek ve kullanıcı amaçları ile buluşturarak işinizi en iyi seçenek haline getirebilirsiniz.

Deneyim Odaklı Tasarım

Günümüzün e-Ticaret ortamında, kullanıcı deneyimi her şeydir. Müşteriler daha seçici hale geldiğinde ikna edici bir kullanıcı deneyimi güçlü bir farklılaştırıcıdır.

Satın Alma Kolaylığı

Karmaşık ve kafa karıştırıcı deneyimler satışları masada bırakır. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile ürün sayfasından ödeme yapamazsa başka bir yere bakmaya başlayacaktır.

Son Olarak

Bu Noktadaysak
Lansman İçin Hazırsınız.

Geliştirmenin bir parçası olarak, e-Ticaret sitenizin fonksiyonel çalıştığından emin olmak için Kalite Güvencesi ve Test sağlıyoruz. e-Ticaret sitenizin performansını, güvenilirliğini ve güvenliğini kontrol ediyoruz.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.