Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Digital PR

Digital PR,

Yalnızca basılı yayınları hedeflemek yerine çevrimiçi yayınlara ve marka bilinirliğini artırmaya odaklanmaktadır.

Keşfetme

SEO ve Sıralamaları İyileştirme

Yüksek otoriteye sahip web sitelerinde yayınlamak ve web sitenize bağlantılar almak, hedef anahtar kelimelerinizin sıralamasını yükseltir. Google’da ne kadar yüksek olursanız, web sitenize bilinirliğiniz ve görünürlüğünüz daha fazla olur.

Planlama

Marka Güveni
Oluşturun

 Dijital PR ekibi, müşterilerimizin yalnızca şirketinizin adını bir arama motoruna yazdıklarında iyi şeyler görmesini sağlar. İlgi çekici içerikler oluşturmak ve olumlu tarafsız incelemeler sağlamak, zaman içinde marka imajınızı güçlendirir. 

Araştırma

Web Sitesi
Trafiğini Artırın

İşletmeniz hakkında ne kadar çok kişi okur ve içeriğinizi sosyal medyada paylaşırsa, web sitenizi o kadar çok kişi ziyaret eder. Orman yangını gibi, ama onu yakmanız gerekiyor. Pio, olarak müşterilerimizin gereksinimlerini biliyoruz.

Strateji

Satışları
Artırın

Bir Dijital Halkla İlişkiler kampanyası potansiyel müşteriler oluşturmalıdır ve web sitenizdeki kaliteli içerik, bu potansiyel müşterileri bir dönüşüm hunisi aracılığıyla kanalize eder ve bunları ücretli müşterilere dönüştürür.

Pio'da

Google Reklamları kampanyasında
üst düzey anahtar kelimeleri hedefliyoruz.

Digital PR markanıza
nasıl fayda sağlar?

Sosyal Medyanın Gücü

Sosyal medya aracılığıyla, müşteriler ve etkileyicilerle bağlantı kurabilir, rakiplerinizin stratejisini inceleyebilir ve nişiniz hakkında sürekli olarak konuşabilirsiniz.

Dijital Halkla İlişkiler

Çevrimiçi pazarlama ve dijital halkla ilişkiler arasında belirgin bir fark yoktur. Genel olarak, pazarlama özellikle satışlara odaklanırken, PR markanız üzerinde olumlu bir izlenim yaratmaya odaklanır.

Geleneksel Halkla İlişkiler

Geleneksel halkla ilişkiler, basılı yayınlarda yer almak için gazetecilerle iletişim kurmayı içerir. Bir zamanlar, geleneksel halkla ilişkiler konusunda uzmanlaşmış bir yayıncının amacı, müşterilerini gazete, dergi, radyo ve televizyona dahil etmekti.

Dahası da var...

Ürünü ve hizmeti
doğrudan tanıtıyoruz.

Çoğunlukla, pazarlamanın etkili olabilmesi için ilişkiler ve itibar oluşturmak gerekir. İdeal olarak, dijital halkla ilişkiler ve pazarlama birlikte çalışmalıdır, her strateji diğerini tamamlar ve zenginleştirir.

Contacts

Quieres saber más sobre nosotros?

Phone
Ph: +3.431.705.5448

Email
hola@colabriothemes.com

Direction
Gran Via de les Corts
Catalanes, 461,
08015 Barcelona

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.