Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Animasyon

Markanız İçin

Animasyon ekibi senaryoyu, kreatif ve kaliteli animasyon filmine dönüştürür.

3D Animasyon

Alanında Uzman
Animasyon Ekibi

3 boyutlu görsel malzeme ihtiyacı, çekim ekibinin elde ettiği görüntüler yerine, bilgisayar başında tek kişilik çalışmayla üretilen 3D animasyonlar ile çok daha pratik bir şekilde karşılandığında, dijital reklamcılığın gerektirdiği hızlı içerik üretimi sağlanmış olur.

Ürün Tanıtım

Kreatif Ürün
Tanıtım Videoları

VideoSanat’ın kreatif ekibi, uzmanlığı sayesinde pazarı iyi analiz edip kaliteli işler ortaya koyarken, dinamizmi sayesinde dijital çağı ve trendleri takip edebiliyor. VideoSanat, ortaya koyduğu ürün tanıtım videolarında doğru hedef kitleye, çağa uygun bir üslup ve formatta hitap edebiliyor.

Motion Graphics

Motion Graphic
2D Motion Video

Gazete, televizyon gibi geleneksel iletişim araçlarının aksine daha hızlı tüketilen dijital içerikler, yaratıcı bir şekilde kısa sürede çok şey anlatma ve tek kişinin eforuyla yaratılabilen masaüstü çözümler bulma ihtiyacını doğurdu.

İnfografik Video

Verilerle Konuşan
İnfografik Videolar

İnfografik video; herhangi bir konu hakkındaki bilgilerin ve sayısal verilerin, grafiklerle anlatıldığı videolardır. Bir video başlı başına veriler ve grafiklerden oluşarak infografik video olabileceği gibi, herhangi bir video veya tanıtım filminin bir parçasını da oluşturabilir.

Pio'da

Markadan alınan brifingi en başarılı
şekilde yansıtacak konsept belirlenir.

Animasyon tanıtım filmleri ile her mecrada marka bilinirliğinizi maksimum seviyeye çıkarın.

Logo Animasyon

Logo animasyon; markaların logolarına animasyon yöntemiyle estetik bir biçimde hareket kazandırılmasıdır. Böylelikle markalar, logolarına kurumsal kimliklerini daha iyi yansıtacak yaratıcı hareketlendirmeler ekleyerek, dijital içeriklerini akılda kalıcı ve kreatif bir biçimde etiketleyebilir.

Uygulama Tanıtım Videosu

Sayıları hızla artan mobil uygulamalar, hedef kitleye kendilerini doğru bir şekilde tanıtabilmek için mobil uygulama videolarına ihtiyaç duyarlar. Mobil uygulama tanıtım videosu, bir mobil uygulamanın kullanım özelliklerini kullanıcılara tanıtan dijital video içeriklerdir.

Startup Tanıtım Videosu

Startup tanıtım videosu, yeni kurulan bir startup’ın kimliğini, ilkelerini hedef kitleye vermek istediği mesajı efektif bir şekilde ileten dijital video içerikleridir. Girişimciliğin önem kazandığı günümüz dünyasında startup şirketlerinin sayısı her geçen gün artıyor.

Dahası da var...

Müşteri memnuniyeti
sağlanarak proje teslim edilir.

Dijital iletişim platformlarında hızlı tüketilen içerikler arasından sıyrılıp kalıcı olabilen VideoSanat imzalı 3D animasyon projeleri, markadan ürüne her türlü tanıtım kampanyasında efektif sonuçlar sağlıyor.

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.