Ankara
Ahimesut Mh. 1789. Cadde, Akasya Evleri C:13
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037
İstanbul
Eski Büyükdere Caddesi, Büyükdere İş Merkezi, No:2 Kat:6
info@pio.com.tr
Tel: +90 532 404 7037

Ambalaj

Markanız İçin

Bir ürünün ambalajını tasarlamak, müşteriyle etkileşime geçmek bizim için heyecan verici bir süreç.

Paketleme Dizaynı

Doğru ve
Verimli Tasarım

2020’de tüketiciler, sadece basit anlatılan tasarımlar aracılığıyla doğrudan ürüne yönlendirilecektir. Doğru, minimal ve verimli bir tasarımla, ambalaj mesajı doğrudan tüketiciye ulaştırır ve ürünle bağını kişiselleştirebilir.

Tasarım

Tüketici Algısı ve
Satın Alma

Eski paketlerle yeniden satışlar yapabilmek için birçok markanın tasarımında sıklıkla illüstrasyonlar ve tipografik çalışmalarla karşılaşıyoruz. Geçmişin özlemi ve tecrübesi ile ilgili markalar, deneyim ve güvenilirlik konularını da vurguluyor.

Renk Geçişleri

Hem Baskın Renk
Hem Şeffaflık

Bu yıl daha farklı ürünlerin farklı renk kombinasyonlarını görmeye devam edeceğiz. Farklı dönemlerde farklı renklerle, farklı özellikleri yansıtan ve kullanıcı ve ürün gruplarını belirleyen trend çoğunlukla raflarda görülür.

İşlevsellik

Ambalajlardaki
Renk ve Düzen

Tasarımlardaki renk ve tipografinin yanı sıra ambalajın yapısı, malzeme farkı ve kullanışlılığı da dikkat çeken ve ürünün incelemesine neden olan faktörlerden biri haline gelmiştir. Taşıması kolay, esnek formatlarda tasarlanan paketler üreticileri maliyet açısından da tatmin ediyor.

Pio;

Markalarınızın
En İyi Arkadaşı

Pio, oyunu değiştiren markalarla, ilham veren şirketlerle çalışan bir ajansıdır.

Günümüzün Markaları

Bugünün ikonik marka sembolleri statülerinden keyif alırlar çünkü anlar, duygular ve tutumlar ile anlık bir ilişkiye sahiptirler.

Bu Şekilde Başlamadılar

Tüketicinin zihninde bu yeri kazandılar. Bir kitle ile böyle bir bağı oluşturmak için markanız dinlemek ve öğrenmek için zaman ayırmalıdır.

Soruları Cevapladılar

Bu süreç olduğunuz veya 5-10 yıl içerisinde tamamıyla olmak istediğiniz marka hakkında birçok soruya açılmaktadır. İşte bu logo tasarım sürecimizin her defasında araştırma ile başlamasının sebebidir.

Dahası da var...

Markalarınızı
Canlandırmayı Seviyoruz.

Ambalaj tasarımı uzmanlarıyız, süpermarket rafından e-ticarete ve doğrudan tüketiciye etki eden ambalajlar oluşturuyoruz. Markanızın tüketici yolculuğu boyunca cazip ve her yerde mevcut olmasını sağlıyoruz. En önemlisi, markanızın en iyi arkadaşı olarak hareket ediyoruz ve pazara bir ürün alırken birçok markada öncelikli olmanıza yardımcı oluyoruz.

Contacts

Quieres saber más sobre nosotros?

Phone
Ph: +3.431.705.5448

Email
hola@colabriothemes.com

Direction
Gran Via de les Corts
Catalanes, 461,
08015 Barcelona

Bir projeniz mi var?

Bize Ulaşın!

Aklınızdaki projeyi hayata geçirme zamanı geldiyse iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.